neděle 18. listopadu 2012

My dreamcast - Vampire Academy ♥

Odette-AnnableTenhle článek sepisuju už poněkolikáté a hodně dlouho. Pořád se rozmýšlím, kdo by nejlépe zahrál danou postavu. Vím, že se mnou spoustu lidí nebude souhlasit, ale je to jenom věc mého názoru... Doufám, že se vám článek bude líbit a budete se mnou souhlasit alespoň v něčem. :)

BTW, v komentářích u jednotlivých herců se často zmiňuji o věku. Vím, že věk se řešit vůbec nemusí, ale aspoň o nich budete vědět víc. :)
  
 • Odette Yustman as Rose Hathaway
 • Ben Barnes as Dimitri Belikov
 • Elisabeth Harnois as Vasilisa “Lissa” Dragomir
 • Tom Sturridge as Christian Ozera
 • Chace Crawford as Adrian Ivashkov

 • ____________________________________

  Rose Hathaway - Odette Yustman

  Skvělá, skvělá, skvělá! :) Má nádherné vlasy.
  Sice jí je 27 let (Rose je o 10 let mladší), ale myslím si, že věk není žádná velká překážka a ona by se na tu roli opravdu skvěle hodila. Další maličkost, která se na Rose nehodí, je výška (175 cm), ale to je jen taková drobnost, kterou snad nikdo řešit nemusí. :)


  Dimitrij Belikov - Ben Barnes

  Ach, Dimko. Jsem velká zastánkyně toho, že na Dimka se výborně hodí Ben Barnes! :) Ty vlasy, oči, výška (185 cm), boží vzhled... vše odpovídá, ne? Navíc jsem četla, že má z jiného filmu trochu nastudovaný ruský přízvuk.
  Ale spoustu lidí říká, že mu je 31 a to je prý na Dimitrije moc... bla, bla, bla. No a co? Kde jinde seženeme takhle dokonale podobajícího se herce?  Vasilisa (Lissa) Dragomir - Elisabeth Harnois

  Dlouho jsem vybírala herečku, která by byla skvělá jako Lissa. Stejně s ní nejsem na 100% spokojená, protože to není ta Lissa, kterou jsem si představovala.
  Tady už máme trochu problém s věkem, i když na ní to není vůbec poznat. Je jí totiž 33, tím pádem je starší i než Ben Barnes.
  Návrh jako Amanda Seyfried jsem ihned odmítla, protože mi připadá úplně jiná. A navíc s ní mám spojený film Mamma mia!  Christian Ozera - Tom Sturridge

  Na rozdíl od Lissy jsem měla Christiana vybraného během pár vteřin. Jasný favorit. Nebudu k němu vypisovat nějaké podrobnosti .. snad jen to, že mu je 26 let.
  Adrian Ivashkov - Chace Crawford

  Joooo, Adrian! Tady se mnou asi spoustu z vás nebude souhlasit, protože Adrian je přece jiný! Ne, podle mě je takový, jak vypadá Chace. Je mu 27 let.
                            6 komentářů:

  1. Zaujímavé tváre 8) VA som ešte nečítala, ale chystám sa 8)

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. VA je moje nejoblíbenější série a myslím si, že se ti určitě bude líbit :)))

    Vymazat
  2. Miluju VA! 8D
   Rose - Odpovídáš mým představám.
   Dimitrij - Nazdárek krasavče..
   Lissa - Nu což, přece jen tě nemám ráda, ale pořád lepší než Amanda Seifred :D
   Ivaškov - Pojď jsem brouku! :DD

   Pěkně jsi to vybrala, teď když si vzpomenu na krásného Adriana, uvidím jen božího Chace O///O

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Jé, jsem moc ráda, že se mnou souhlasíš :)
    Přesně! Adrian = Chace :D :33

    Vymazat
  3. VA je moje milovaná série a hrozně ráda bych se podívala i na film. Co se týče tvého DreamCastu - nemám co vytknout a naprosto s tebou souhlasím... ♥

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Já bych se taky moc ráda podívala na film, ale už předem vím, že to nebude tak dokonalý jako knihy. Úplně se vidím v kině... "Tenhle rozhovor upravili. A tenhle tam vůbec nedali.." :D
    Děkuji :) Jsem ráda, že se ti můj Dreamcast líbí :)

    Vymazat

  Děkuji za každý komentář! Jsem ráda za každou radu nebo názor. :)