neděle 25. srpna 2013

Vyjde v září 2013 - Fragment

Vyjde v září 2013
nakladatelství Fragment

Autor - Jeff Stone
Vyjde - 4. září

Po zničení čínského kláštera jsou ukradeny vzácné svitky s moudrostí starých mistrů. Pět mladých mnichů, kteří útok přežili, se chce pomstít. Nejprve se však musejí naučit ovládat bojové umění pěti zvířat, ke kterému jsou předurčeni - tygr, opice, had, jeřáb a drak.
Fu "tygr" se chce stát silným mistrem. Čeká ho ale cesta plná nástrah, hrozeb a dobrodružství. Podaří se mu získat tygří schopnosti a styl šelmy?


_________________________________________________________________________________

Zamilované duše (Mezi nebem a zemí, #2)Název - Zamilované duše (Mezi nebem a zemí #2)
Autor - Stacey Kade
Vyjde - 5. září

Alona Dareová - bývalá královna školního plesu a současná královna mrtvých - se vrátí ze záhrobí zpátky na tento svět a zjistí, že dělá něco naprosto nečekaného: pracuje. Místo aby se opalovala u bazénu (což byla její obvyklá prázdninová zábava, když byla živá), stará se o jiné zbloudilé duše. Jejím parťákem pro všechno tohle "pomáhání ostatním" je Will Killian: společenský vyděděnec, médium a kluk, na kterém Aloně záleží víc, než by se jí zamlouvalo.


_________________________________________________________________________________

Autor - Irena Petříková
Vyjde - 9. září

Ireně se splní přání - společně se dvěma kamarádkami odlétá na prázdniny do vysněného Londýna. Město, ve kterém září spousta hvězd nejen na nebi… Irena v něm prožije svůj sen, lásku i smutek. Podaří se jí najít svoje štěstí?
Také jste někdy snily o klukovi z plakátu? Co byste dělaly, kdyby stál najednou před vámi?_________________________________________________________________________________

Autor - Mary K. Pershallová
Vyjde - 10. září


Dvanáctiletá Ruby není jako ostatní. Slyší a vidí duchy, se kterými může i normálně mluvit. Každému, kdo se s ní spojí, se snaží pomoct. Co ale dělat, když jeden takový duch ze školy neví, kdo je, odkud přišel a co hledá? Podaří se Ruby objasnit jeho minulost a najít odpovědi na otázky?
_________________________________________________________________________________

V moci démonů (Syn pekel, #2)
Název V moci démonů (Syn pekel #2)
Autor - Michaela Burdová
Vyjde - 12. září

Vydejme se do Velwetie, tajemné země obývané Temnovlky – nesmrtelnými bytostmi, ze kterých jde strach a lidé jsou pro ně pouhou kořistí.
Schyluje se k velké bitvě o moc a vlkodlak Neran a elfka Liadel se ocitají ve velkém nebezpečí. Liadel se chtějí zmocnit nejen démoni, aby získali zpět svou ztracenou sílu, ale také vůdkyně Temnovlků, aby ji využila pro svůj plán. Podaří se Neranovi uchránit milovanou elfku před temnými silami? Co budou muset obětovat pro to, aby mohli být spolu?

_________________________________________________________________________________

Autor - Jill Hathaway
Vyjde - 25. září

Středoškolačka Vee má mimořádnou schopnost - během stavů bezvědomí se ocitá v těle jiných lidí. Svoje nadání se učí postupně ovládat. Najednou se ale probudí za volantem auta, které se řítí do neznáma. Zdá se, že se někdo "naboural" do jejího vědomí a snaží se ji ovládnout. Kdo je tento vetřelec? Proč se pokouší Vee sledovat a kontrolovat její mysl?_________________________________________________________________________________

Největší obrázek výrobku Říše temnot – Lovci zlaNázev - Lovci zla (Říše temnot #5)
Autor - L. J. Smith
Vyjde - 25. září

Jako malá se stala Rashel svědkem smrti své matky a svého nejlepšího kamaráda, které zabil upír. Sama unikla jisté smrti jen o vlásek. Po ztrátě svých blízkých se rozhodla proti zlu bojovat a stát se lovkyní upírů. Když se v Bostonu začnou z ničeho nic ztrácet mladé dívky, Rashel se spojí s několika dalšími lovci a chce dívky zachránit. Bude jejich výprava proti upírům úspěšná? Co když ale není všechno tak jasné, jak si Rashel myslela?


_________________________________________________________________________________


Největší obrázek výrobku Říše temnot – Spřízněné dušeNázev - Spřízněné duše (Říše temnot #6)
Autor - L. J. Smith
Vyjde - 25. září

Šestnáctiletá Hannah je v nebezpečí. Dostává podivné vzkazy, má pocit, že ji někdo sleduje a chce ji zabít. Podivný cizinec, se kterým se setkala již v minulém životě, tvrdí, že oni dva jsou spřízněné duše a patří k sobě. Co když ale varovné vzkazy ukazují právě na něj? Co bude muset Hannah podstoupit, aby se dozvěděla pravdu a zachránila se?


_________________________________________________________________________________

Největší obrázek výrobku Láska, sex, touha – Tři nejsou párNázev - Tři nejsou pár (Láska, sex, touha #3)
Autor - Ali Cronin
Vyjde - 25. září

Parta sedmi středoškoláků rozhodně ví, jak si pořádně užívat života. Každý z nich ale řeší nějaké trable – s láskou, se školou, s rodiči.
Cass je krásná, milá a oblíbená, navíc z bohaté rodiny a má šanci studovat na prestižní univerzitě. Co když ale ani tohle nestačí? Neshody s klukem, s mámou a nakonec i s kamarády – zvládne Cass vše vyřešit? A proč jí nikdo nevěří, že žádná "slečna dokonalá" neexistuje?

10 komentářů:

 1. Aww... tak na Syna pekel se tedy těším převelice! :) A Zamilované duše jakbysmet :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na obě série se chystám. Doufám, že se k nim brzy dostanu. :)

   Vymazat
 2. Cože?? Vidím to co vrah má pokračování? :OOO
  Jednička se mi moc nelíbila ale zajímá mě dvojka!! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já první díl ještě nečetla, ale chystám se na to. :D

   Vymazat
  2. Já první díl ještě nečetla, ale chystám se na to. :D

   Vymazat
 3. Ríša temnoty má vždy nádherné obálky :)

  OdpovědětVymazat
 4. Super :) Pozývam ťa na moju giveaway :)BellesFleurs

  OdpovědětVymazat
 5. Štěstí na dosah vypadá zajímavě :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! Jsem ráda za každou radu nebo názor. :)