sobota 2. listopadu 2013

It's time for youtube (1)


Meme pořádá JuliaR.
Dlouho jsem přemýšlela nad tím, jak se s vámi podělit o hudbu, kterou poslouchám, a pak jsem narazila na tohle skvělé meme, které vymyslela JuliaR. Takže jednou za čas můžete čekat nějaké ty moje nejoblíbenější písničky. :)


Demons - Imagine DragonsGone - Celeste & Carmel Buckingham↓ Poslední dobou celkem hodně ujíždím na Miley Cyrus. Ona je prostě dokonalá! ↓

Wrecking Ball - Miley CyrusHands in the Air - Miley CyrusWe Can't Stop - Miley CyrusChange Your Life - Little MixBring Me the Night - Sam Tsui & Kina GrannisSlow Down - Selena GomezLet It Go - Demi LovatoA jakou máte vy momentálně nejoblíbenější písničku? :)

7 komentářů:

 1. Demons sú aj moja obľúbená pesnička... :D momentálne neprejde deň, aby som si ju nepustila aspoň raz :D a teraz mám ešte od Little Mix - Move :)

  OdpovědětVymazat
 2. Demons mám hodně ráda :), jinak momentálně nejvíc poslouchám všechny písničky od The Wanted♥ :D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. The Wanted je úžasná skupina! :) Taky je mám ráda. :))

   Vymazat
 3. Čo hovoríš na ten clip Wreciking ball? Možno je tá pesnička počúvateľná, no video k tomu... trošku ma to zadúša :D To je aj tak vlastne jedno. Nemám ju rada ako Hannah Montana a ani ako Miley Cyrus ( po novom, či po starom).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Starou" Miley a Montanu jsem si nikdy moc neoblíbila, spíš vůbec. Ale teď, když už Miley "vyspěla" a změnila vzhled, mám ji vážně moc ráda. Její písničky se už konečně dají poslouchat. :D A ten klip Wrecking Ball? Dle mého názoru je stylový a k písničce se dokonale hodí. :) Většina lidí asi jen kroutí hlavou nad tím, proč se houpe na té kouli nahá, ale tak to je jejich názor, nikomu ho neberu. Mně se ten tedy klip moc líbí, Miley se nám ukázala i v jiném světle, když je zlomená, tak, jak ji neznáme.

   Vymazat
 4. Já teď poslední dobou poslouchám hlavně the wanted ♥ Nějak jsem si je zamilovala...

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! Jsem ráda za každou radu nebo názor. :)